„Iremui“ įteiktas reikšmingas įmonei ir darbuotojams apdovanojimas

Bendrovės „Iremas“ generalinio direktoriaus Edmundo Damaševičiaus rankose – svarbus įvertinimas. Šį apdovanojimą „Iremui“ įteikė bendrovė „Orlen Lietuva“. Praėjus 54 dienoms po vienintelės Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamyklos sustabdymo, kapitalinio remonto darbai bendrovės „Orlen Lietuva“ įrenginiuose baigti.

„Nuoširdžiai džiaugiamės, kad tarp daugybės rangovų buvome vieni iš keturių, gavę reikšmingą įmonei ir jos darbuotojams apdovanojimą“, – sakė apdovanojimą atsiėmęs E. Damaševičius. Bendrovės „Iremas“ draugystė ir bendradarbiavimas su „Orlen Lietuva“ tęsiasi jau daugiau nei 15 metų.

Kad už 20 kilometrų nuo miesto buvo vykdomas rimtas projektas – kapitalinio remonto darbai, šįkart pajuto ir mažeikiečiai. Mieste du mėnesius buvo užpildytos visos apgyvendinimo įstaigos, suaktyvėjęs automobilių ir krovininio transporto srautas buvo jaučiamas kelyje Mažeikiai-Skuodas. Piko metu į naftos perdirbimo produktų gamyklą inspekcijos ir remonto darbams atlikti įeidavo daugiau nei 2 tūkst. rangovinių organizacijų darbuotojų. Teritorijoje dirbo keturios dešimtys kranų, pakeista apie 15 kilometrų vamzdynų, atlikta daugiau nei 300 įvairių technologinių aparatų apžiūra.

Kapitalinis remontas naftos perdirbimo produktų gamykloje vyksta kas 4-5 metus. Šio remonto biudžetas – 80 mln. eurų. Ketvirtąją dalį šio biudžeto sudarė Katalizinio krekingo įrenginio modernizacijos projektas.