Projektas : vaikų diena tėvų darbe

Didžiąją savo dienos dalį praleidžiame darbe, o grįžę šeimai pasakojame, kaip sekėsi, kokius darbus nudirbome, kokius iššūkius teko įveikti. Pasak bendrovės „Iremas“ personalo direktorės Aidos Jankauskienės, darbuotojų dienos istorijos tampa šeimos pasakojimų dalimi, kurios artimiesiems, o ypač vaikams, atrodo tikra paslaptis: staklės, metalo gaminiai, siurbliai, turbinos, krosnys, įrankiai, kranai, keltuvai…

Suprantant, koks svarbus yra kokybiškas vaikų ir tėvų laiko praleidimas kartu, darbuotojų vaikams ir jų vaikams pasiūlytas naujas projektas – „Vaikų diena tėvų darbe“.

„Tėvai darbe galėjo leisti dieną su vaikais, supažindinti juos su savo darbo vieta, funkcijomis, gaminiais, įrengimais, žmonėmis, kurių vardus neretai namuose išgirsta. Tikimės, kad šis renginys dar labiau paskatins darbuotojų įsitraukimą į organizaciją, pasitarnaus kaip puiki priemonė turiningam vaikų ir tėvų laiko praleidimui kartu, o jaunajai kartai padės apsispręsti renkantis ateities profesiją!“, – sakė A. Jankauskienė.